Шукаємо волонтерів!

Запрошуємо на роботу волонтерів на семінар Кхенпо Карма Гьюрме – натомість відвідування семінару без оргвнеску!

Якщо ви хочете й можете попрацювати волонтером упродовж ВСЬОГО семінару (11-26 червня), будь-ласка, зареєструйтеся на семінар https://gomdeua.org/events/khenpo/  і напішіть на адресу info@gomdeua.org свої ПІБ, телефон і чим би ви могли зайнятися:

Господарі та господарки – реєстрація учасників, підготовка залу до лекції (меблі, чай, вода, квіти), прибирання залу і туалетів (за 1 годину до лекції), є 4 вакансії.

  • Кухар для Кхенпо (із знанням базової англійської мови, приготування обідів для Кхенпо двічі на тиждень), є 1 вакансія.
  • Водії на власних авто (перевезення Кхенпо та невеликих малогабаритних вантажів (крісло, квіти, література, апаратура) декілька разів на тиждень), є 2 вакансії.
  • Озвучення залу (потрібен звукооператор із власною апаратурою на 1-2 мікрофони, 1 FM-ретранслятор), 1-2 вакансії.
  • Відеозйомка і монтаж (потрібен відео оператор із власною апаратурою для відеозапису і монтажу кожної сесії з метою постпереплати цього семінару онлайн), 1-2 вакансії.

Перевага буде надаватися досвідченим волонтерам і тим, хто перший зголосився. ВОЛОНТЕРИ ЗВІЛЬНЯЮТЬСЯ ВІД СПЛАТИ ОРГВНЕСКУ!

ТАКОЖ: Терміново винаймемо житло на 2 місяці (з 7 червня по 1 серпня) для Кхенпо Карма Гьюрме й Лами Тензіна. Потрібна окрема квартира будь-якої конфігурації поблизу метро Льва Толстого, Палац Спорту, Золоті Ворота, Театральна, Університет. Розглядаємо будь-які прийнятні варіанти. Якщо ви маєте пропозиції, телефонуйте: 067 507 41 68 Сергій

‹ До списку новин