Перший із 7 бумцоґів: Ламей тхуґдруб барчє кюнсел

Звершення Пробудженого Серця Ґуру — практика, що усуває всі перешкоди” (Ламей тхуґдруб барчє кюнсел)

29 липня: з 8 до 11 ранку за непальским часом (з 5:15 до 8:15 ранку за Києвом)

Місце: печера Асура, Парпінґ, Непал, із трансляцією в ютюб: https://youtu.be/1CBZoqp_-IM

Дорога санґго, дгармічні брати і сестри,

Будь ласка, приєднуйтесь до нас у накопиченні 100 тисяч офір учти згідно Ламей тхуґдруб барчє кюнсел (“Звершення Пробудженого Серця Ґуру — практика, що усуває всі перешкоди”), що буде транслюватися наживо у ютюбі у День Ґуру Рінпочє — 29 липня.

Нам потрібна ваша участь, аби ми змогли завершити накопичення необхідної кількості офір учти. Пакчок Рінпочє підкреслює, що потужна сила цього накопичення буде особливо дієвою в ці часи світової пандемії та неспокою.

Ми підготували для вас короткий огляд події, який можна завантажити тут. Наприкінці цього повідомлення ви знайдете особисте послання від Пакчока Рінпочє щодо того, яким чином спрямовувати свою практику під час накопичення офір учти. Будь ласка, пам’ятайте, що кожен учасник (або група учасників) має приготувати дари учти на власному вівтарі.

Будь ласка, НАТИСНІТЬ СЮДИ, щоб заповнити коротку реєстраційну ґуґл-форму. У такий спосіб ми знатимемо, скільки повторень молитви офіри учти ви плануєте накопичити 29 липня. Як мінімум, ви можете взяти обітницю начитати 2 кола вервиці (дві мали); на це знадобиться приблизно три години, залежно від вашої швидкості промовляння. 29 липня, будь ласка, дотримайтесь цієї обітниці, начитавши відповідну кількість повторень.

Тексти практики опубліковані перекладацькою групою “Лхасей Лоцава”. Тексти для цього першого бумцоґу доступні для завантаження тут. Пряме посилання на український збірник практик для цього бумцоґу: https://lhaseylotsawa.org/assets/texts/Concise-Manual-Tsok-Set-Ukrainian.pdf

Якщо бажаєте зробити офіру, будь ласка, натисніть сюди.

Із нетерпінням чекаємо офірування цієї учти єдиною мандалою.

Розклад і програму наступних бумцоґів опубліковано тут: https://gomdeua.org/7bumtsog/

Оригінал публікації англійською на сайті Інституту Сам’є: https://samyeinstitute.org/event/tsok-bum-series-lame-tukdrup-barche-kunsel/

‹ Back To Calendar Back To Top