Другий з семи бумцоґів: Тхуґдруб сампа лхюндруб

Другий з семи бумцоґів:

Тхуґдруб сампа лхюндруб

28 серпня, з 8 до 11 ранку за непальським часом

(5:15-8:15 ранку за київським часом)

із трансляцією в ютюб: https://youtu.be/vIwO10mJmNY

“Тхуґдруб сампа лхюндруб” (“Звершення Пробудженного Серця Ґуру — практика, що спонтанно виповнює бажання”)

День Ґуру Рінпочє, 28 серпняз 8 до 11 ранку за непальським часом (з 5:15 до 8:15 ранку за Києвом)

Місце: печера Асура, Парпінґ, Непал

Дорогі дгармічні друзі!

Напередодні попереднього бумцоґу (накопичення 100 тисяч офір учти) “Тхуґдруб барчє кюнсел” ми публікували короткі вступні вченння про Ґуру Рінпочє, Чокґ’юра Дечєна Лінґпу, цикл терм “Тхуґдруб барчє кюнсел”, офіру учти (цоґ) і про святу місцину печери Асура. Також ми опублікували настанови від Пакчока Рінпочє щодо того, яким чином спрямовувати свою практику. Переглянути ці матеріали можна тут: https://samyeinstitute.org/wp-content/uploads/2020/07/tsok-bum-series-lame-tukdrup-barche-kunsel-Ukrainian.pdf

До наступного бумцоґу “Сампа лхюндруб”, який відбудеться 28 серпня, хочемо поділитися із вами вступними вченнями про цикл терм “Сампа лхюндруб” і коментарем Пакчока Рінпочє на коротку офіру учти, яку ми накопичуватимемо. https://samyeinstitute.org/wp-content/uploads/2020/08/Sampa-Lhundrup-Tsok-bum_Ukrainian.pdf

Як і минулого разу, будь ласка, заповніть цю нову реєстраційну ґуґл-форму (https://forms.gle/VsUVBBWm2GM8mj8x9), аби підтвердити свій намір щодо накопичень офір учти 28 серпня. На основі наданих вами відповідей, у день місяця-молодика (19 серпня) ми надішлемо вам детальну інформацію про цей бумцоґ. Нижче наводимо переклад тексту рєестраційної анкети українською.

Тексти практики опубліковані нашою власною перекладацькою групою “Лхасей Лоцава” і доступні для завантаження тут.

Посилання на пряму трансляцію в YouTube: https://youtu.be/vIwO10mJmNY

Якщо бажаєте зробити офіру, натисніть тут.

Обітниця накопичення для бумцоґу 28 серпня (реєстраційна анкета)

Другий з семи бумцоґів відбудеться 28 серпня, у день Ґуру Рінпочє 7-го місяця тибетського календаря. Загальна інформація про цикл із семи бумцоґів:

* англійською — на сайті Інституту Сам’є

* українською — на сайті Ґомде Україна

Коли практикуємо бумцоґ, серцем практики є накопичення строф офіри учти. Ось витяг із тексту практики офіри учти “Тхуґдруб сампа лхюндруб” — строфи, які накопичуються під час бумцоґу:
https://lhaseylotsawa.org/library/sampalhundrupconcisegatheringoffering
Український переклад буде опубліковано за кілька днів до бумцоґу.

Як і минулого місяця, ми будемо вести прямий ефір практики, зі вставками стріму з печери Асура з 8 до 11 ранку за непальським часом (з 5:15 до 8:15 ранку за Києвом). Ми просимо усіх вас, хто має таку можливість, приєднатися до нас на практику і начитування накопичень учти в цей час. Якщо через різницю в часі це не є можливим, ви можете виконати практику і начитування необхідної кількості повторень офіри учти в будь-який зручний для вас час 28 серпня. Просимо вас взяти обітницю начитати щонайменше 2 кола вервиці (мали) строф офіри учти. Це може зайняти приблизно 3 години часу, залежно від вашої швидкості начитування.

Ми підготуємо офіри учти і розташуємо їх перед входом у печеру Асура. Перед тим, як ви самі розпочнете практику у цей день, заохочуємо вас також розмістити офіри учти перед вашим вівтарем.

Будь ласка, заповніть наступну ґуґл-форму, аби сповістити нас про свій намір щодо накопичення офір учти:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeL8LnCF810PyFMBj4hdGfXy03LUqxDUFYNDxCpfYlOn7WMPw/viewform

Цього разу, якщо ви пізніше вирішите змінити свою відповідь щодо кількості накопичень, будь ласка, заповніть цю анкету знову і надішліть повторно. Ми видалили опцію редагування надісланих відповідей.

**Примітка: в анкеті нам потрібні ваші відповіді на п’ять питань. Інколи, якщо ви перебуваєте закордоном, ґуґл-форма може відображуватися мовою країни вашого перебування (приміром, непальською, якщо ви у Непалі). Якщо таке станеться, і ви не можете прочитати текст питань, ось переклад:

У першому пункті треба ввести свою адресу електронної пошти.

У п’ятому пункті після опції “3 мали” (“3 malas), наступна опція — це “Інше” (Other), що дає вам можливість зобов’язатися начитати більше ніж три мали.

Наприкінці — червона кнопка унизу — це “Надіслати” ваші відповіді. Будь ласка, не забудьте натиснути на цю червону кнопку, аби ваші відповіді було враховано!**

Співрадіємо вашій практиці та дякуємо вам за участь у цьому обширному надбанні блага заради всіх істот у ці бентежні часи. Хай всі ваші прагнення виповняться!

Сарва манґалам! (Хай усе буде сприятливим!)

Команда Інституту Сам’є

Оригінал публікації англійською на сайті Інституту Сам’є: https://samyeinstitute.org/event/tsok-bum-series-tukdrup-sampa-lhundrup-the-spontaneous-fulfillment-of-wishes-guru-heart-practice/

‹ Back To Calendar Back To Top