Третій з 7 бумцоґів: Ґуру цок’є ньїнґ тхіґ

Третій з 7 бумцоґів:

Ґуру цок’є ньїнґ тхіг

26 вересня, з 8 до 11 ранку за непальським часом

(5:15-8:15 ранку за київським часом)

у Zoom (за реєстрацією) і з трансляцією в YouTube

Дорогі дгармічні друзі!

Перед двома попередніми бумцоґами — накопиченнями 100 000 офір учти — ми поширювали вчення Пакчока Рінпочє про те, яким чином спрямовувати свою практику. Якщо бажаєте переглянути ці настанови і вчення, будь ласка, натисніть тут.

Перед бумцоґом “Ґуру цок’є ньїнґ тхіґ” хочемо поділитися з вами короткою біографією Джам’янґа Кх’єнце Ванґпо, який відкрив те́рму “Ґуру цок’є ньїнґ тхіґ”, а також короткими вступними вченнями про цю практику. Натисніть тут, аби перейти до цих вступних вчень. 

Якщо бажаєте зробити офіру, натисніть тут.

Загальна інформація і розклад всіх 7 бумцоґів.

Оригінал публікації англійською – на сайті Інституту Сам’є.

Будь ласка, уважно ознайомтеся з інформацією нижче, і якщо у вас залишаться питання, зверніться до нас.

Ми робимо дві важливі зміни, аби спростити процедуру участі в усіх наступних бумцоґах — як для учасників, так і для організаторів.

 1. Для наступних бумцоґів будемо використовувати Zoom-реєстрацію як задля реєстрації для участі в події, так і для обліку кількості накопичень. Тому вам (і всім) слід пройти Zoom-реєстрацію, аби підтвердити кількість начитувань, яку збираєтеся накопичити. (Зауважте: навіть якщо ви не приєднуватиметесь до події в Zoom а, наприклад дивитиметесь в YouTube в прямому ефірі чи пізніше впродовж дня, вам все одно треба пройти Zoom-реєстрацію.)

 2. На початку бумцоґу вступне вчення Пакчока Рінпочє буде синхронно перекладатися кількома мовами, у тому числі українською. Слухати переклад можна буде у Zoom, у YouTube буде лише англійська.

Бумцоґ “Ґуру цок’є ньїнґ тхіґ”

Дата: 26 вересня, 2020 (25 вересня в Америках)

Час: З 8:00 до 11:00 ранку за непальським часом (Катманду), 5:15-8:15 ранку за київським часом. Час події у інших містах можна перевірити тут: http://www.timebie.com

Повний текст практики можна завантажити тут.

Zoom-реєстрація та обітниця, скільки вервиць ви накопичите

Zoom-реєстрація є обов’язковою для всіх, незалежно від того, чи будете ви приєднуватися до зустрічі в Zoom. Будь ласка, пройдіть наступні кроки для реєстрації, підтвердження своєї обітниці начитування, і участі в Zoom-зустрічі:

 1. Будь ласка, перейдіть за цим посиланням, щоб зареєстуватися і повідомити нам, скільки вервиць ви накопичите:

https://zoom.us/meeting/register/tJAsd-uhqz4vE9JjNzcFG3sSdGFCBG_VacgD

У реєстраційній анкеті вам необхідно буде вказати наступну інформацію:

First Nameім’я (обов’язково)

Last Name – фамілія (обов’язково)

Email Address – адреса електронної пошти (обов’язково)

Confirmed Email Address – підтвердження адреси ел.пошти (обов’язково)

Country/Region – Країна/Регіон (оберіть свою країну/регіон зі списку) (обов’язково)

Question 1: How many malas will you pledge to accumulate on September 26? Питання 1: скільки вервиць* ви збираєтеся накопичити 26 вересня? (обов’язково, можете вказати відповідь 2, 3, або Other (Інше))

* (1 вервиця — 108 повторень)

Question 2: If you chose Other, please write down the number of malas you pledge to accumulate here.

Питання 2: Якщо обрали “Інше” у питанні 1, будь ласка, вкажіть кількість вервиць, яку ви збираєтеся накопичити (1 вервиця — 108 повторень).

 1. Після реєстрації ви отримаєте на вказану адресу ел.пошти лист-підтвердження з інформацією про те, як приєднатися до зустрічі.
 2. Збережіть цей лист-підтвердження, або збережіть собі у календар посилання, яке в ньому вказано.
 3. Ми повторно надішлемо лист-підтвердження за добу до початку події (цей лист надійде лише тим хто зареєстувався як мінімум за день до події).
 4. Приєднатися до зустрічі в Zoom: у день бумцоґу ви можете приєднатися до зустрічі одним із трьох способів:a.Приєднатися до Zoom-зустрічі, перейшовши за посиланням, яке ви зберегли собі в календарі.
  b.
  Приєднатися натиснувши на “Click Here to Join” (“Натисніть тут, щоб приєднатися”) у листі-підтвердженні.
  c.
  Увійти, вказавши ідентифікатор конференції Zoom і пароль. Ця опція буде доступною лише якщо ви зареєструєтеся заздалегідь.

Ідентифікатор конференції (Meeting ID): 941 0295 5596

Пароль (Passcode): 028991

Будь ласка, приєднуйтесь до Zoom-зустрічі між 7:45 і 8:00 ранку за непальским часом, але не раніше 7:45 (не раніше 5:00 ранку за київським часом).

Переклад у Zoom

На початку бумцоґу Пакчок Рінпочє даватиме вступне вчення, яке у Zoom буде перекладатися різними мовами. Головний аудіо-канал — англійський. Якщо ви розумієте англійську, вам не треба нічого перемикати. Якщо бажаєте слухати переклад українською, будь ласка, на початку зустрічі в меню Zoom оберіть аудіо-канал Russian (оскільки у налаштуваннях Zoom є не всі мови, назва аудіо-каналу з перекладом вашою мовою може відрізнятися).

Приєднатися у YouTube

Наша практика в Zoom буде одночасно транслюватися наживо у YouTube за цим посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=x0EVtLloXYw&feature=youtu.be

Запрошуємо вас приєднатися до Zoom-зустрічі, яка почнеться о 8:00 і триватиме приблизно до 11:00 за непальським часом (5:15-8:15 ранку за київським часом). Якщо ви не маєте змоги приєднатися у цей час, ви можете виконати практику самостійно пізніше того ж дня, використовуючи відеозапис зустрічі, який буде невдовзі опубліковано на фейсбук-сторінці Інституту Сам’є: https://www.facebook.com/samyeinstitute/

Пам’ятайте: навіть якщо ви приєднаєтеся до практики через YouTube, вам у будь-якому разі слід пройти Zoom-реєстрацію і вказати, скільки вервиць ви накопичите.

Якщо маєте питання, будь ласка, зв’яжіться з нами: support@samyeinstitute.org.

З нетерпінням чекаємо на практику разом із вами,

Команда Інституту Сам’є

‹ Back To Calendar Back To Top