Читацька група Дгарма-Хата

Друзі,

Ви любите читати книги? Цікавитеся тибетським буддизмом або практикуєте його? Вивчаєте тексти Дгарми? Хочете ділитися своїм розумінням прочитаного і досвідом з іншими? Запрошуємо вас до ДгармаХати, читацької групи.

Dzong-go Ling
Dzong-go Ling

Як воно працює? Учасники групи зустрічаються в онлайнконференції ZOOM щосереди о 19:00 год. Триває зустріч близько години.

На що це схоже? Це не лекція, не семінар і не навчання. Немає лекторів і студентів. Це вільна розмова вільних людей на тему, яка цікава усім. Учасникам завчасно надсилаються рекомендації щодо уривку, який слід прочитати до заняття.

Про що це? Наразі читаємо і обговорюємо книгу Чок’ї Ньїми Рінпочє “Путівник по бардо” (англ. – Bardo Guidebook; рос. “Путеводитель по жизни и смерти”), яка є коментарем на текст Целе Нацоґа Ранґдрола “Дзеркало пам’ятування” (англ. Mirror of Mindfulness; рос. “Зеркало полноты внимания”)

Де взяти книгу? Тексти книг Bardo Guidebook та Mirror of Mindfulness англійською та їхні російські переклади “Путеводитель по жизни и смерти” и “Зеркало полноты внимания” у pdf форматі буде викладено на Google диск. Посилання за запитом учасника.

Які правила? Знати предмет обговорення і намагатися дотримуватися визначених тем. Не соромитися ділитися своїми враженнями і розумінням та запитувати інших про те, що ви не зрозуміли. Одночасно, надати й іншим можливість висловлювати свої думки. Підтримувати дружню атмосферу, не обговорюючи та не засуджуючи будь-кого.

Хто може зареєструватися? Щоб зареєструватися для участі, достатньо мати інтерес до книги та бути послідовником вчення Будди. Якщо ви не визначилися, чи будете постійним учасником, можете приєднатися як гість.

Яка мова спілкування? Мова модерації – українська, мова спілкування учасника – за його вибором (українська, російська).

Скільки це коштуватиме? У вас не буде жодних витрат щодо участі у групі.

Коли почнеться і коли закінчиться? Вступне заняття відбудеться 7 квітня 2021. Читання і обговорення триватиме до 2 червня 2021.

Приєднатися до онлайн конференції: https://us02web.zoom.us/j/86574857904?pwd=SllRKzkxdjg5MHJGS0xvc0c1cEovZz09

Ідентифікатор конференції: 865 7485 7904
Пароль: 067535

Отримати більше інформації або зареєструватися – Читацька група ДгармаХата https://www.facebook.com/groups/1694727134012917/?ref=group_header або ivhalamba@gmail.com

Більше інформації і новини – на фейсбук-сторінці Ранґджунґ Єше Ґомде Україна

Онлайн-програма медитації “Потрійна досконалість Тари” в Україні (фейсбук-сторінка)

Дізнатися більше про онлайн-програму медитації “Потрійна досконалість Тари” від Чок’ї Ньїми Рінпочє: https://dharmasun.org/tte/ (англійською) або https://dharmasun.org/ru/tte/ (російською)

‹ Back To Calendar Back To Top