Читацька група Дгарма-Хата

Друзі,

Ви любите читати книги? Цікавитеся тибетським буддизмом або практикуєте його? Вивчаєте тексти Дгарми? Хочете ділитися своїм розумінням прочитаного і досвідом з іншими? Запрошуємо вас до ДгармаХати, читацької групи.

Як це працює? Учасники групи зустрічаються в онлайн-конференції ZOOM щосереди о 19:00 год.  Триває зустріч близько години.

На що це схоже? Це не лекція, не семінар і не навчання. Немає лекторів і студентів. Це вдумлива спільна розмова на тему, яка цікава усім. Учасникам завчасно надсилаються рекомендації щодо уривку, який слід прочитати до заняття.

Про що це? Наразі читаємо і обговорюємо книгу  «Магічний Танець. Прояв сутнісної  природи пяти дакінь мудрості» Тінле Норбу Рінпочє.

Які правила? Знати предмет обговорення і намагатися дотримуватися визначених тем. Не соромитися ділитися своїми враженнями і розумінням та запитувати інших  про те, що ви не зрозуміли. Одночасно, надати й іншим можливість висловлювати свої думки. Підтримувати  дружню атмосферу, не обговорюючи та не засуджуючи будь-кого.

Хто може зареєструватися? Щоб зареєструватися для участі, достатньо мати інтерес до книги та бути послідовником вчення Будди. Якщо ви не визначилися, чи будете постійним учасником, можете приєднатися як гість.

Яка мова спілкування? Мова модерації – українська, мова спілкування учасника – за його вибором (українська, російська).

Де взяти книги? Ви зможете вільно завантажити тексти російською та англійською мовами, а також отримати додаткові матеріали за посиланням на ґугл-диску.

Скільки це коштуватиме? Участь вільна. У вас не буде жодних витрат щодо  участі.

Коли почнеться і коли закінчиться? Вступне заняття відбудеться 2 лютого. Читання та обговорення книги триватиме до 22 квітня.

Зареєструватися для участі і отримання текстів:

https://docs.google.com/forms/d/14cEpva_sVJFim3-khXEPa1MfCNBgxUwmt8kKLGUUyM4/edit

Приєднатися до онлайн конференції:  https://us02web.zoom.us/j/86574857904

Ідентифікатор конференції: 865 7485 7904
Пароль: 067535

Приєднатися, щоб отримувати більше інформації:

у групі ФБ https://www.facebook.com/groups/1694727134012917

у групі Телеграм https://t.me/joinchat/a5cRHEfaY0k0NmQy

 

Більше інформації і новини – на фейсбук-сторінці Ранґджунґ Єше Ґомде Україна

Онлайн-програма медитації Потрійна досконалість Тари” в Україні (фейсбук-сторінка)

Дізнатися більше про онлайн-програму медитації “Потрійна досконалість Тари” від Чок’ї Ньїми Рінпочє: https://dharmasun.org/tte/ (англійською) або https://dharmasun.org/ru/tte/ (російською)

‹ Back To Calendar Back To Top