Читацька група Дгарма-Хата

Друзі, Ви любите читати книги? Цікавитеся тибетським буддизмом або практикуєте його? Вивчаєте тексти Дгарми? Хочете ділитися своїм розумінням прочитаного і досвідом з іншими? Запрошуємо вас до Дгарма-Хати – нашої читацької групи.

Як воно працює? Учасники групи зустрічаються в онлайнконференції ZOOM щосереди о 19:00 год. (за київським часом). Триває зустріч близько години.

На що це схоже? Це не лекція, не семінар і не навчання. Немає лекторів і студентів. Це вільна розмова вільних людей на тему, яка цікава усім. Для того, щоб упорядкувати розмову, є модератор (ведучий). Учасникам завчасно надсилаються рекомендації щодо уривку, який слід прочитати до заняття, і перелік питань для роздумів і обговорення.

Про що це? Наразі читаємо і обговорюємо книгу «Сяйво величі» / «Блистательное величие» (рос.) – духовну біографію Тулку Урґ’єна Рінпоче, складену Еріком Пема Кунсангом і Марсією Біндер Шмідт, з його власних розповідей про традицію Чокґ’юра Дечєна Лінґпи, про його дитинство і родину, про великих істот та духовних звитяжців з-поміж сучасників і майстрів з попередніх поколінь. В книзі не бракує смаковитих деталей побуту тибетців, гумору і сердечної теплоти.

Які правила? Знати предмет обговорення і намагатися дотримуватися визначених тем. Не соромитися ділитися своїми враженнями і розумінням та запитувати інших про те, що ви не зрозуміли. Одночасно, надати й іншим можливість висловлювати свої думки. Говорити щиро, намагатися ділитися власним досвідом, а не повчати інших. Підтримувати дружню атмосферу, не обговорюючи та не засуджуючи будь-кого. Бажано брати участь у кожній зустрічі групи.

Хто може зареєструватися? Щоб зареєструватися для участі, достатньо мати інтерес до книги та бути послідовником вчення Будди. Якщо ви не визначилися, чи будете постійним учасником, можете приєднатися як гість.

Яка мова спілкування? Мова модерації – українська, мова спілкування учасника – за його вибором (українська, російська).

Де взяти книгу? Книга перекладена російською мовою і є у інтернет-книгарнях України; також можна придбати електронну книгу (російською або англійською мовою).

Скільки це коштуватиме? У вас не буде жодних витрат щодо участі у групі.

Коли почнеться і коли закінчиться? Вступне заняття відбудеться наприкінці серпня або на початку вересня. Читання і обговорення триватиме 4 місяці, до кінця року.

Приєднатися до онлайн конференції: https://us02web.zoom.us/j/86574857904?pwd=SllRKzkxdjg5MHJGS0xvc0c1cEovZz09

Ідентифікатор конференції: 865 7485 7904
Пароль: 067535

Більше інформації і новини – на фейсбук-сторінці Ранґджунґ Єше Ґомде Україна

Онлайн-програма медитації “Потрійна досконалість Тари” в Україні (фейсбук-сторінка)

Дізнатися більше про онлайн-програму медитації “Потрійна досконалість Тари” від Чок’ї Ньїми Рінпочє: https://dharmasun.org/tte/ (англійською) або https://dharmasun.org/ru/tte/ (російською)

Зареєструватися для участі в нашій читацькій групі: https://www.facebook.com/groups/1694727134012917/?ref=group_header або ivhalamba@gmail.com

‹ Back To Calendar Back To Top