Курс НЬОНДРО – фундамент Просвітлення

Курс НЬОНДРО – фундамент Просвітлення

Лопон Карма Шераб. 4-10 жовтня, Київ

Ньондро – це особливі попередні практики, які закладають фундамент Просвітлення. Ньондро виконують у всіх чотирьох школах тибетського буддизму не залежно від традиції. Ці практики роблять і монахи, і миряни. Багато хто виконує Ньондро не лише раз, а кілька разів за життя. Ньондро очищують негативну карму, накопичену у цьому і попередніх життях, роблять ум ясним, чистим, м’яким і гнучким, що закладає правильний фундамент для того, щоб ми збагнули найвище вчення і змогли безпечно слідувати шляхом до Просвітлення. Ньондро дуже потрібне як новачкам, якім складно розібратися у великому розмаїтті буддійських шкіл, практик і методів, так і досвідченим практикуючим, для яких базові практики стають дедалі глибшими і сутнісними.

На вас чекає докладне пояснення всіх чотирьох практик Ньондро:

  • прийняття прихистку і розвиток бодхічитти;
  • практика Ваджрасаттви;
  • офіра мандали;
  • ґуру-йоґа.

Під керівництвом викладача монастиря Ка-Ньїнґ Шедруб Лінґ (Катманду) Карми Шераба ви отримаєте не лише ретельне роз’яснення, а й дізнаєтеся про різні способи виконання, отримаєте безцінний практичний досвід відповідно до живої традиції.

Розклад

Ми запланували зайняття, щоб було зручно відвідувати курс не у робочий час. У будні дні з 19 до 21 години, а у вихідні з 10 до 13 і з 15 до 18 години. Попередній детальний розклад можна завантажити або переглянути тут https://gomdeua.org/ukraineoct2019schedule/

Адреса

Київ, провулок Алли Горської, 5, клуб “Наш Формат”.

РЕЄСТРАЦІЯ

Увага, реєстрація є обов’язковою. Тут ви можете обрати свій курс та зазначити розмір свого оргвнеску. Перейдіть за цим посиланням https://forms.gle/QZrtHABs8DVhdb57A

Організаційний збір

Ньондро 1000 грн

Трінлє Ньїнґпо 1600 грн

Санґтік Пурпа 1400 грн

Весь семінар (всі 3 курси) 3500 грн

Окрема сесія – 200 грн

Ця плата є обов’язковою та потрібна, щоб покрити витрати, пов’язані із подорожжю та проживанням Лопона та перекладача. Завдяки членам громади Gomde Family і Gomde Patrons стало можливе зменшення оргвнеску для пільгових категорій.

Усі, хто має матеріальні складнощі, можуть скористатися знижкою 50%.

Воїни АТО та пенсіонери можуть сплатити оргвнесок у довільному розмірі.

Члени Ранґджунґ Єше Family&Patrons можуть скористатися знижкою 20%.

ПЕРЕКАЗУЮЧИ ОРГВНЕСОК –  у коментарі до платежу вкажіть своє прізвище та ім’я, яке ви вказували при реєстрації!

Спонсорство та підтримка

Звертаємося до щедрих і небайдужих людей допомогти провести цю подію якнайкраще. Ви можете це зробити просто зараз, приєднавшись до одного із кіл відповідальних членів громади Family або Patrons, або просто зробити разову пожертву.

Детальніше про Gomde Family&Patrons тут https://gomdeua.org/gomde-family-%d1%96-gomde-patrons/

Посилання для разових благодійних пожертв

https://www.liqpay.ua/en/checkout/i74404396394

Перекази через Приват24 

За назвою організації «Ранґджунґ Єше Україна ГО» або за реквізитами ЄДРПОУ/ДРФО 40982572 чи за рахунком № 26007052630266.

Про Лопона Карму Шераба

Лопон Карма Шераб народився у Джумлі, що на північному заході Непалу. У віці 9-ти років він приїхав до Катманду, аби стати монахом у монастирі Ка-Ньїнґ Шедруб Лінґ, розташованому поблизу священної ступи Боднатх. Там він отримав обітниці прихистку від К’ябдже Чок’ї Ньїми Рінпочє та К’ябдже Чоклінґа Рінпочє, які очолюють цей монастир.

У підлітковому віці Карма Шераб отримав обітниці ґєцула (базові обітниці монаха-новачка) від К’ябдже Дабсанґа Рінпочє, а згодом — і повні обітниці ґєлонґа (монаха-бгікшу) — від К’ябдже Тенґа Рінпочє.

У 1998 році Карма Шераб розпочав навчання у монастирському коледжі “Вища Шедра Санґ’є Єше”. Впродовж 9 років він навчався у традиційний спосіб, вивчаючи та розмірковуючи над буддійськими текстами Сутраяни та Мантраяни, а також вивчаючи загальні науки.

У 2007 році він завершив навчання у шедрі та отримав звання Лопона (академічний ступінь, що відповідає рівню магістра). Відтоді Карма Шераб викладає монахам “Вищої Шедри Санґ’є Єше” та міжнародній громаді студентів “Ранґджунґ Єше Інституту”. Зокрема, у монастирському коледжі Лопон Карма Шераб викладає такі тексти як “Слова мого всеблагого вчителя”, “Дорогоцінна прикраса звільнення”, “37 практик бодгісаттв”. Також він навчає юних монахів граматиці тибетської мови, мистецтву співів, послідовності виконання садган і ритуалів, грі на музичних інструментах та мудрам.

Не зважаючи на інтенсивний викладацький розклад, Лопон Карма Шераб також виконує обов’язки майстра співів (тиб. умдзе), тобто є заспівувачем під час ритуальних церемоній (пудж) у монастирі. Роль умдзе є надзвичайно важливою та відповідальною, адже вимагає досконалого знання послідовності виконання садгани та усіх супутніх ритуалів. Для того, аби бути умдзе, потрібно не лише мати гарний голос і пам’ятати все різноманіття мелодій, але й майстерно координувати взаємодію дордже лопона (ваджрового майстра), чопонів (майстрів ритуалів) та монахів, які грають на різних музичних інструментах. Своїми головними вчителями у мистецтві умдзе Карма Шераб вважає Ламу Цультріма Занґпо та Ламу Тензіна Занґпо.

Інформація та запитання

info@gomdeua.org

‹ Back To Calendar Back To Top