7-й бумцоґ: Курукулла (Пема Кхандро)

Пема Кхандро“: бумцоґ Курукулли

субота 23 січня
з 8 до 11 ранку за непальським часом
4:15-7:15 ранку за київським часом
у Zoom (за реєстрацією)
і з трансляцією в YouTube

Дорогі дгармічні брати і сестри!

Як вам напевно відомо, у липні цього року Пакчок Рінпочє започаткував цикл особливих практик по днях Ґуру Рінпочє, під час яких ми разом накопичуємо 100 тисяч офір учти. Сьомий бумцоґ відбудеться 23 січня. Радо запрошуємо вас приєднатися до цього сприятливого надбання блага і заслуги. Будь ласка, зверніть увагу, що для участі в бумцозі всім необхідно заздалегідь зареєструватися.

Детальніша інформація про цю подію опублікована на сторінці події на сайті Інституту Сам’є. Там знайдете вступні вчення, в яких пояснюється значення і контекст цієї практики, її важливість, а також вчення Пакчока Рінпочє про значення молитви офіри учти, повторення якої будемо накопичувати. Якщо бажаєте зробити офіру, будь ласка, натисніть тут.

Нижче наводимо основну інформацію щодо бумцоґу Курукулли:

Дата: 23 січня 2021 (22 січня в Америках)

Час:

8:00–11:00 ранку за непальським часом (Катманду)

4:15–7:15 ранку за київським часом

Час події у інших містах можна перевірити тут: http://www.timebie.com

Тексти практики і сторінка офіри учти, яку накопичуємо (цоґдю)

Повний текст практики можна завантажити тут – англійською, українською, та іншими мовами. Строфи офіри учти, повторення якої ми накопичуємо, знаходяться на стор.45-46 англійського збірника. Сторінку офіри учти, повторення якої накопичуємо (цоґдю) можна завантажити окремо. Зверніть увагу, що український переклад цієї короткої офіри учти віршовано згідно такого ж ритму читання, що й тибетський оригінал

Zoom-реєстрація та обітниця, скільки вервиць ви накопичите

Zoom-реєстрація є обов’язковою для всіх, незалежно від того, чи будете ви приєднуватися до зустрічі в Zoom.

Реєстрація: будь ласка, натисніть тут, аби зареєструватися і повідомити нам, скільки вервиць ви накопичите:

https://samyeinstitute.zoom.us/meeting/register/tJAld-2qrj8vHtKkdbSGY0tZEgQdCuvAbmDK

Ідентифікатор конференції:   948 0420 4546

Пароль:  352686

(Перш ніж приєднуватися до конференції, слід пройти реєстрацію)

Ми повторно надішлемо лист-підтвердження у 8-й місячний день Будди Медицини, за 2 дні до початку події (цей лист надійде лише тим хто зареєстувався як мінімум за 2 дні до події).

Примітки:

  1. Будь ласка, оновіть додаток Zoom на вашому пристрої до найостаннішої версії, перш ніж приєднуватися до конференції. Це необхідно для того, аби всі функції Zoom працювали коректно. 

  2. Будь ласка, приєднуйтесь до Zoom-зустрічі між 7:45 і 8:00 ранку за непальским часом, але не раніше 7:45 (не раніше 4:00 ранку за київським часом).

Переклад у Zoom

На початку бумцоґу Пакчок Рінпочє дарує вступне вчення, яке у Zoom буде перекладатися українською та іншими мовами. Головний аудіо-канал — англійський.

Аби дізнатися більше про реєстрацію в Zoom, інформацію щодо входу в конференцію і вибір мови перекладу, будь ласка, відвідайте цю сторінку: https://samyeinstitute.org/faq/zoom/

Інформація про практику цоґу (офіри учти)

Перед початком події, будь ласка, підготуйте офіри учти перед своїм вівтарем. Практика Курукулли містить більш розгорнуту офіру учти. Якщо ви знайомі з цією практикою, будь ласка, підготуйте офіри згідно з текстом садгани. Якщо ви не знайомі з підготовкою цоґу для садгани Курукулли (Пема Кхандро), ви можете в якості спрощеного варіанту підготувати лише дві тарілки цоґу: одну для вівтаря і одну для себе. Для тих із вас, хто ще не знайомий з простою практикою цоґу (офіри учти), будь ласка, перегляньте цей текст у PDF з корисними настановами.

Приєднатися у YouTube

Наша практика в Zoom буде одночасно транслюватися наживо у YouTube за цим посиланням: https://youtu.be/ip5Vn5rIrHM.

Якщо ви не маєте змоги приєднатися у прямому ефірі в Zoom чи YouTube, ви можете виконати практику самостійно пізніше того ж дня, використовуючи відеозапис зустрічі, який буде невдовзі опубліковано на фейсбук-сторінці Інституту Сам’є.

Пам’ятайте: навіть якщо ви приєднаєтеся до практики через YouTube, вам у будь-якому разі слід пройти Zoom-реєстрацію і вказати, скільки вервиць ви накопичите. Переклад вступних вчень Пакчока Рінпочє буде доступний лише у Zoom, а в YouTube буде трансляція лише англійською мовою.

Якщо маєте запитання, будь ласка, зв’яжіться з нами: support@samyeinstitute.org

З нетерпінням чекаємо на практику разом із вами!

Команда Інституту Сам’є

 

Розклад і матеріали всіх 7 бумцоґів: https://gomdeua.org/events/monthly-bumtsog/
Офіційна сторінка події англійською: https://samyeinstitute.org/event/tsok-bum-series-pema-khandro-kurukulle/

Вступні вчення Пакчока Рінпочє про практику Курукулли

Природний стан всіх явищ складається із дгармакаї, самбгоґакаї і нірманакаї. Ці каї проявляються як Три Корені — Ґуру, Їдам і Дакіні. Тож на шляху Ваджраяни Трьом Кореням приділяється велика увага. Той, хто практикує Три Корені, зможе поступово удійснити три каї. Щодо Дакіні, третього аспекту Трьох Коренів, дакіні мудрості є утіленням одвічної мудрості або мудрості дгармадгату. У традиції Сутри дакіні проявляється як Праґ’япараміта — матір усіх будд. В традиції Тантри дакіні проявляється як Ваджрайоґіні. В традиціях Чокґ’юра Лінґпи й інших видатних майстрів є численні глибокі садгани Ваджрайоґіні й інших дакінь, за допомогою яких практикуючий може стрімко досягти великого досвіду й осягнення. Зокрема, у традиції Чокґ’юра Лінґпи дакіні з’являється у формах дгармакаї, самбгоґакаї і нірманакаї. З-поміж них послідовники традиції Чоклінґ терсару в наші дні особливо наголошують практику богині Курукулли, відомої також як Пема Кхандро і Лотосова Дакіні. Ця практика належить до циклу “Сім глибин” (тиб. Забпа Кордӱн). У цьому циклі Ґуру Рінпочє передав вчення чотирьох практик дакіні для звершення чотирьох діянь, зокрема: вмиротворення (Сітатапатра, тиб. Дуґкар), примноження (Магапратісара, тиб. Сосор Дранґма), притягування (Курукулла, тиб. Пема Кхандро) і підкорення (Ваджранакхі, тиб. Дордже Дермо). Цього разу ми виконуватимемо практику притягання — садгану Курукулли, за допомогою якої зможемо притягнути усі досягнення-сіддгі. На зовнішньому рівні ми притягнемо все бажане, на внутрішньому рівні ми привернемо наше серце-ум до форми божества, на таємному рівні ми привернемо наше серце-ум до власної істинної природи.

Примітки

Детальніше про практику Курукулли див.:

  1. Chokgyur Lingpa. Dakini Activity: The Dynamic Play of Awakening. Ed. Marcia Schmidt. Rangjung Yeshe Publications: Leggett, 2018.

Вчення Орґ’єна Тобґ’яла Рінпочє про діяння притягування:

  1. http://all-otr.org/vajrayana/38-magnetizing-activity-what-is-it-how-to-practise-it

‹ Back To Calendar Back To Top