Читацька група Дгарма-Хата

Друзі,

Ви любите читати книги? Цікавитеся тибетським буддизмом або практикуєте його? Вивчаєте тексти Дгарми? Хочете ділитися своїм розумінням прочитаного і досвідом з іншими? Запрошуємо вас до ДгармаХати, читацької групи.

Dzong-go Ling
Dzong-go Ling

Як воно працює? Учасники групи зустрічаються в онлайнконференції ZOOM щосереди о 19:00 год. Триває зустріч близько години.

На що це схоже? Це не лекція, не семінар і не навчання. Немає лекторів і студентів. Це вільна розмова вільних людей на тему, яка цікава усім. Учасникам завчасно надсилаються рекомендації щодо уривку, який слід прочитати до заняття.

Про що це? Наразі читаємо і обговорюємо книги “Свіжа теперішня мить усвідомлення: настанови з медитації неконцепційної мудрості” Чок’ї Ньїми Рінпочє та “Цар самадгі” Транґу Рінпочє.

Які правила? Знати предмет обговорення і намагатися дотримуватися визначених тем. Не соромитися ділитися своїми враженнями і розумінням та запитувати інших про те, що ви не зрозуміли. Одночасно, надати й іншим можливість висловлювати свої думки. Підтримувати дружню атмосферу, не обговорюючи та не засуджуючи будь-кого.

Хто може зареєструватися? Щоб зареєструватися для участі, достатньо мати інтерес до книги та бути послідовником вчення Будди. Якщо ви не визначилися, чи будете постійним учасником, можете наразі приєднатися як гість.

Яка мова спілкування? Мова модерації – українська, мова спілкування учасника – за його вибором (українська, російська).

Де взяти книги? Ви зможете вільно завантажити тексти російською та англійською мовами, а також отримати додаткові матеріали. Посилання на відповідну теку ґугл-диску буде надіслане вам електронною поштою.

Скільки це коштуватиме? У вас не буде жодних витрат щодо участі у групі.

Коли почнеться і коли закінчиться? Вступне заняття відбудеться 22 вересня. Читання та обговорення книг триватиме до 22 грудня.

Зареєструватися для участі і отримання текстів:

https://docs.google.com/forms/d/1U1Z7euMnWtR1fxiZIKhKzS72H8hCZq1sGDgH8or0Nhw/edit

Приєднатися до онлайн конференції: https://us02web.zoom.us/j/86574857904

Ідентифікатор конференції: 865 7485 7904
Пароль: 067535

Приєднатися, щоб отримувати більше інформації:

у групі ФБ https://www.facebook.com/groups/1694727134012917

у групі Телеграм https://t.me/joinchat/a5cRHEfaY0k0NmQy

Більше інформації і новини – на фейсбук-сторінці Ранґджунґ Єше Ґомде Україна

Онлайн-програма медитації “Потрійна досконалість Тари” в Україні (фейсбук-сторінка)

Дізнатися більше про онлайн-програму медитації “Потрійна досконалість Тари” від Чок’ї Ньїми Рінпочє: https://dharmasun.org/tte/ (англійською) або https://dharmasun.org/ru/tte/ (російською)

‹ К Событиям Back To Top