Чок'ї Німа Рінпоче
Посвята Ваджракілаї та Вчення Дгарми
3-6 червня 2019 року
mapКиїв, вул. Госпітальна, 12, Конгрес-хол готелю 'Президент'
Мова Вчень:
Англійська та українська. Переклад російською буде доступний через FM-приймачі.

Ми раді анонсувати візит одного з найвідоміших майстрів медитації сучасності Тулку Чок'ї Німи Рінпоче в Україну. Учитель дасть настанови про те, як зменшити рівень стресу в повсякденному житті, навчитися жити в гармонії з собою та з оточуючими, а також як трансформувати свідомість за допомогою буддійської медитації.

Тему для вчення цього року Чок’ї Ньїма Рінпоче має намір обрати після прибуття до України. Проте нам відомо, що обрана тема торкатиметься основних щаблів осягнення Дгарми Будди: 1) вивчення погляду; 2) медитація за настановами вчителя; 3) пряма передача благословінь від учителя до учня.

Посвята (ванґ і лунґ) на практику Ваджракілаї даруватиметься Чок’ї Ньїмою Рінпоче в Україні вперше. Садгана гнівного їдама одноосібного Ваджракілаї широко практикується у багатьох школах Ньїнґма та Каґ’ю для трансформування тих специфічних перешкод, які звільняються гнівними методами приборкання. У контексті практики трьох коренів (ґуру, їдам, дакіні) практика Ваджракілаї є практикою їдама – джерелом досягнень.

Зареєструватись
Укр Eng Рус

Розклад:

3 червня
10:00 – 12:00 посвята Ваджракілаї “Санґтік Пурба”

4, 5, 6 червня
10:00 – 13:00 Чок’ї Ньїма Рінпоче, вчення
17:00 – 19:00 Лама Тензін, вчення

Рекомендований Оргвнесок:

Посвята Ваджракілаї: 700 грн

Вчення, за 1 день: 600 грн

Вчення, за 3 дні: 1500 грн

Посвята і 3 дні вчення: 2000 грн

Оргвнесок є обов’язковим для всіх, усі кошти йдуть на покриття витрат на організацію та проведення вчення. За бажанням можна додатково зробити будь-яку офіру Вчителю, ламам та перекладачам безпосередньо на семінарі. Перш ніж переказувати оргвнесок, зареєструйтеся онлайн. Будь ласка, у коментарі до свого платежу не забудьте вказати прізвище та ім’я, яке ви вказуєте при реєстрації.

Усі зареєстровані члени громади Ранґджунґ Єше Україна за бажанням можуть скористатися знижкою у розмірі 10%. Пенсіонери можуть переказати оргвнесок у довільному розмірі відповідно до своїх матеріальних можливостей.

Будемо дуже вдячні усім спонсорам за будь-яку посильну матеріальну підтримку організації семінару.

Переказати оргвнесок

Про Вчителя

Ім’я Чок’ї Німа українською мовою перекладається як «Сонце Буддійського Вчення». Рінпоче – буддійський лама, якого вважають сьомим перевтіленням тибетського майстра Ґара Друбчена, а також еманацією індійського майстра та філософа II століття Наґарджуни.

Рінпоче пройшов повний курс буддійського навчання під керівництвом видатних майстрів свого часу. Він написав багато популярних буддійських книг, серед яких «Путівник по бардо», «Завжди присутнє, свіже усвідомлення», «Медицина і співчуття».

З 1977 року Чок’ї Німа Рінпоче навчає медитації людей з Європи, США та Азії, а також час-від-часу виступає з лекціями у провідних вищих школах різних країн, зокрема в Оксфордському та Гарвардському університетах.

«Немає більшої дурості, аніж розуміти, що з вашим сприйняттям світу щось не так, і нічого з цим не робити»

«Бути вільним означає не боятися. Там, де є страх, немає свободи. Як позбутися страху? Плекати в собі велику любов та велике співчуття. Любов, доброта і співчуття – це основа відваги»

«Ми можемо скільки завгодно кричати: «Хочемо миру!» Утім, це нічого не дасть. Мир у світі настане лише тоді, коли кожен приборкає власні бентежні емоції»

«Якщо будь-якій людині, чиє серце сповнене тривогою і клопотами, щиро сказати: «Розслабся, не хвилюйся», - це неодмінно допоможе, і її свідомість заспокоїться»

Чок'ї Німа Рінпоче

Зареєструватись на Вчення