Великий шлях до пробудження з Кхенпо Кармою Ґ’юрме

Великий шлях до пробудження з Кхенпо Кармою Ґ’юрме, 7-13 липня, Київ

У липні до Києва знову завітає Кхенпо Карма Ґ’юрме, старший кхенпо монастиря Чок’ї Ньїми Рінпоче Ка-Ньїнґ Шедруб Лінґ і Інституту Ранґджунґ Єше в Катманду, Непал. Вперше в Україні Кхенпо оберне Колесо Вчення зі “Скарбниці усних настанов” світоча Дгарми Джамґона Конґтрула Лодро Тхає.

“Великий шлях до пробудження” (тиб. byang chub gzhung lam) – це відомий коментар Джамґона Конґтрула до “Семи пунктів вправляння ума” (тиб. blo sbyong don bdun ma) славетного майстра Кадампи Ґеше Чекави Єше Дордже (1101-1175). Це сутнісні настанови з вправляння ума (лоджонґ), що приніс до Тибету Володар Дгарми Атіша. Роз’яснення до них Джамґона Конґтрула входять до його “Скарбниці усних настанов” – однієї з “П’яти великих скарбниць” зібрання вчень Сутри і Тантри.

Ставтеся до всіх явищ як до сновидінь.

Досліджуйте природу несотворенного усвідомлення.

Навіть протиотрути самозвільняються.

Перебувайте в самій суті – природі всеоснови.

В стані постмедитації будьте як дитя ілюзії.

Із “Семи пунктів вправляння ума” Джа Чекави Єше Дордже

Джамґон Конґтрул Лодро Тхає (1813-1899) визнаний всіма школами тибетського буддизму як один з найвидатніших майстрів всіх часів. Провідний діяч несектарного руху Ріме, разом з Чокґ’юром Лінґпою і Джам’янґом Кх’єнце Ванґпо він докладав великих зусиль до збереження буддійських вчень всіх буддійських традицій. Так постав плід його просвітлених діянь – “П’ять великих скарбниць”.

Як повів сам Джамґон Конґтрул в настановах з практики в затворництві: “Коли ви одержите настанови і роз’яснення до “Семи пунктів вправляння ума”, вам слід практикувати їх до самої смерті. Навіть якщо ви неспроможні досягти стабільності в практиках стадії породження і завершення (Ваджраяни), принаймні завжди пам’ятайте ці настанови. Не забувайте про них, коли ви щасливі, і не відкидайте, а застосовуйте їх, коли ви засмучені і коли вам потрібна допомога”.

Хоча з правічних часів істоти, що кружляють в колесі самсари, без устанку упадають за зовнішніми речами в надії знайти щастя і звільнитися від страждання, їхні сподівання даремні. Відаючи, що лише ум є істинним джерелом усього щастя і страждання, Будда вчив безлічі способів, завдяки яким можна приборкати свій власний ум. За допомогою настанов з вправляння ума ми використовуємо будь-які страждання як спосіб зібрання заслуги і мудрості й очищення затьмарень. Завдяки такому ставленню ми перетворюємо все несприятливе, що з нами стається, на благо – своє і інших. Такою є велика сила сутнісних настанов Магаяни.

Марійка Васильєва перекладатиме Кхенпо із тибетської на українську.

Розклад

7 липня, неділя

10.00 – 13.00

14.00 – 17.00

8-12 липня, понеділок – п’ятниця

19.00 – 21.00

13 липня, суббота

10.00 – 13.00

14.00 – 17.00

Адреса

Семінар проходитиме у зручному й затишному приміщенні у центрі Києва. Адресу повідомимо згодом.

Реєстрація

Попередню реєстрацію відкрито за цим посиланням https://goo.gl/forms/pDRfzOViDpi5f77Y2

Фактом завершення вашої реєстрації є внесення організаційного внеску.

Оргвнесок

1 500 грн – абонемент на всі сесії.

300 грн оргвнесок за кожну окрему сесію (3 години).

Ці кошти потрібні на покриття витрат, пов’язаних із подорожжю лами, підготовкою та проведенням семінару. Зареєстровані члени громади Ранґджунґ Єше можуть за бажанням скористатися знижкою 10 %. Пенсіонери, інваліди та учасники АТО можуть внести оргвнесок у довільному розмірі. Виконання волонтерських обов’язків є офірою вчителю, Дгармі, і способом акумулювання, примноження заслуги, тому волонтери не звільняються від сплати оргвнеску. За бажанням на семінарі можна зробити індивідуальні офіри вчителеві та перекладачеві.

 

Посилання для переказу коштів, будь ласка, не забудьте зазначити своє ПРІЗВИЩЕ та ІМ’Я у коментарі до платежу https://www.liqpay.ua/ru/checkout/i62950547135

Поставити свої питання або зареєструватися у громаді можна, написавши на поштову скриньку info@gomdeua.org

‹ До Подій Back To Top