Дати 41-го щорічного семінару Чок’ї Ньїми Рінпочє!

Дорогі друзі, ми раді повідомити, що Чок’ї Ньїма Рінпочє впродовж восьми днів вчень ділитиметься сутнісною мудрістю із міжнародною санґгою. Тема вчень — “Природа Будди”.

Цього разу щорічний семінар транслюватиметься в прямому ефірі і складатиметься із двох частин. Частина 1з 13 по 17 листопада. 18 листопада — перерва. Частина 2 розпочнеться 19 листопада і завершиться 21 листопада. Нам пощастило зібратися разом і отримувати безцінні настанови у цей надзвичайний час — як чудово зібратися онлайн усією мандалою учнів Рінпочє!

В якості підготовки до семінару Рінпочє заохочує нас усіх прослухати вчення у Залі вчень КНШЛ і в Архіві вчень ДгармаСану на сайті DharmaSun.org (архів вчень наразі доступний лише англійською мовою, але трохи згодом будуть доступні українські переклади).

Згідно з настановою Рінпочє, реєстрація на семінар розпочнеться 27 жовтня — у сприятливий день Лхабаб Дючену. Детальний розклад вчень й іншу важливу інформацію ми опублікуємо, коли відкриється реєстрація.

Зареєстровані учасники зможуть дивитися 41-й щорічний семінар наживо на ДгармаСані англійською мовою, а також в перекладі іншими мовами у Zoom. Записи будуть публікуватися на сайті DharmaSun.org невдовзі після завершення кожної сесії прямого ефіру. Тим не менш, просимо всіх учасників слухати вчення у тому порядку, як їх дарує Рінпочє. Зверніть увагу: якщо ви хочете слухати вчення в записі з українським перекладом, вам слід проходити реєстрацію на український версії ДгармаСану https://dharmasun.org/uk/seminars/

Семінар складатиметься із двох частин:

1. Природа Будди: частина 1відкрита для всіх.

2. Природа Будди: частина 2відкрита для тих, хто:

а) відвідав перші п’ять днів цього семінару; або

б) пройшов принаймні Першу Досконалість онлайн-програми Потрійна Досконалість Тари; або

в) раніше повністю пройшов будь-який семінар Рінпочє, чи то онлайн, чи то особисто.

Щорічний семінар Інституту “Ранґджунґ єше” надає унікальну можливість учням усіх рівнів — від початківців до досвідчених практиків — отримувати рідкісні й безцінні вчення від буддійського майстра, який наразі є одним із найшанованіших у світі. Тож просимо вас поділитися цією можливістю із усіма, кому може бути цікаво приєднатися онлайн.

Рінпочє даруватиме вчення тибетською мовою. Будуть переклади українською, англійською, в’єтнамською, датською, іспанською, китайською, непальською, німецькою, португальською і російською мовами.

Якщо маєте запитання, будь ласка напишіть організаторам:seminars@shedrub.org

‹ До списку новин